Puan Ver:
Açıklama : Çete soruşturması kapsamında geçtiğimiz günlerde tutuklananan Cübbeli Ahmet Hoca, cezaevinden avukatları aracılığıyla ilk açıklamasını yaptı..

Milli Gazete'nin Cübbeli Ahmet Hoca'nın avukatları aracılığıyla ulaştığı açıklama şöyle:

''Büyük yeminler ederek tüm suçlamaları reddeden Cübbeli Ahmet Hoca; sizlerle paylaşılması için şunları dile getirdi:

"Evvelden beri size bildirdiğim üzere ilmî reddiyeler yaptığım çevrelerden bu tür komplolar beklemekteydim. Hakkı söylemeseydim bunlar başıma gelmeyebilirdi. Ama Efendi Hazretleri'nin emri ile acı da olsa hakkı söylemeye devam ettim.

Ve bugün bu duruma düşürüldüysem de bundan dolayı hiçbir sıkıntı çekmiyorum. Allâh'ı, Rasûl'ünü ve Meleklerini şâhit tutarım ki; ben ne Kazakistan'dan ne de Fas'tan, ne fuhuş için ne de nikâh için hiçbir kadın getirtmedim. Eğer getirttiysem Allâh'ın, Meleklerin ve bütün insanların lâneti benim üzerime olsun. Ama eğer getirtmediysem Allâh'ın, Meleklerin ve bütün insanların lâneti bana bu iftirayı düzenleyen ve beni bu duruma sevk edenlerin üzerine olsun.

Şu da bilinsin ki; yanımdaki eski bâzı arkadaşların pervasızca işlemiş oldukları hataların asla benimle alâkası yoktur. Herkesin ameli kendini bağlar. Fakat burada kötü niyetli kişiler beni ilişkilendirmeye çalışmışlardır. Ne İsmailağa Cemaati'nden, ne de dışarıdan hiçbir hoca veya hoca geçinen kimseleri ne tehdit ne de şantaj yoluyla mağdur etmemişimdir. Ama beni kıskanan bâzı çevreler bu hususta bana iftira ederek Emniyet'e şikâyet edecek kadar küçülmüşlerdir. Bunların cezasını Allâh'a havâle etmekteyim. Hiçbir çete mensubu ile gayr-i meşrû, gayr-i kanûnî bir talep nedeniyle asla hiçbir görüşmem ve konuşmam olmamıştır. Bu manada hiç kimseye mektup yazmam da vaki olmamıştır. Ama herkes tarafından ilgi ile izlenen biri olmam hasebiyle, her sınıf insanın beni dinleyip etkilenmesi ve bana selam vermesinden daha doğal bir şey olamaz.

Bütün bu sözlerimin doğruluğuna dair; Allâh'ı, Arş'ı taşıyan melekleri, tüm melekleri, tüm Nebî ve Rasülleri ve bu sözün ulaştığı tüm mahlûkatı şâhit tutar ve Cenâb-ı Mevlâ'dan bu şâhitliğimin âhirette bana sorulmasını niyâz ederim!"

Cübbeli Ahmet Hoca; sabır ile herkesin merakla beklediği bu önemli açıklamasından sonra sizlere bir an evvel kavuşması için, 41 Yâsîn-i Şerîf, 16641 defa 'Yâ Latîf' ism-i şerifi ve Salât-ı Tefrîciye gibi önemli duaların okunmasını siz sevenlerinden beklemektedir.

Kamuoyuna saygılarımızla  duyurulur...İzlenme : 17730 | Puan : 3.7
Süre: 03:12 | Tarih : 14.12.2011
Etiketler : cübbeli ahmet hoca metris cezaevi cübbeli seks kasedi cübbeli ahmet seks kaset skandalı cübbeli hoca kaset
URL      :
Yorumlar
Yazan : hasan özarslan |Tarih : 30.12.2011
hocam sen konuşmadan sana inandım sen bizim icin degerlisin ALLAHIM VE PEYGAMBERİM MUHAMET SALLALLHU VESELEM VELEKLER seninle olsun amin.

Yazan : şahin özkan |Tarih : 20.12.2011
Allah(cc) yar ve yardımcın olsun. nice peygamberlere velilere alimlere hep böyle iftiralar atılmıştır. ama Allah(cc) bu iftiraları iftira edenlerin başına geçirmiştir. Seninleyiz hocam .. Müsterih ol. Duamız odur ki; en kısa zamanda oradan çıkarsın ....

Yazan : serpil sarıalp |Tarih : 19.12.2011
ALLAH cübbeliyle ugraşanların belasını versin hocam biz senin arksndayız ALLAHA EMANET OL mpz4cs

Yazan : fatih kınalı |Tarih : 17.12.2011
selamunaleykum oncelıkle hocanın yazdıgı mektubu okumadım cunku samımıyetıne ınanmıyorum dını bılgısı ılmı muhtemel ıyıbır durumda olabılır fakat kendi idolojisi için bir cemaati kullanması ve bu cemaat ıcerısınde kendır durtulerıyle gerektıgı yerde zor kullanmasıyla gerekse mason kanallarında yaptıgı programlarla farkında olmasada asıl kımlıgını gostermektedır fakat bız musluman sag kesım olarak ayet okuyan mana ve meallerle konusan sakal bırakan her zaman sarılmıs sıcak bakmısızdır sayın ahmet unlu dine hizmet eden bircok ileri gelenler hakkında yaptıgı yanlıs sacma sapan acıklamalar yaptıgı yanlıs ayetlerle asıl manadan ne kadar uzak ve yoksundur bu gorulmelı hakkında allahımdan hayırlısını dılıyorum musluman alemınede herkesın pesınden degılde kuranın pesınden kosmalarını tavsıye edıyorum.

Yazan : Alaaddin Aydem,r |Tarih : 16.12.2011
Ahmet MahmutÜnlü,Nam-ı diğer Cübbeli Ahmet Hoca efendi'nin bu basın açıklamasını son harfine kadar destekliyorum.O'na güveniyorum.İlme ve insanımıza yaptığı katkılarını kıskananlara lanet olsun.

Yazan : cuma kırıtan |Tarih : 16.12.2011
hocam biz sana inanıyoruz sana iftira atan bu adilerin ALLAH bildiği gibi yapsın ALLAH yar ve yardımcımız olsun

Yazan : RUYA DENİZ |Tarih : 16.12.2011
Bir paylaşımda Aişe validemiz kucağında Rasulullah s.a.v 'in mubarek başı olduğu halde otururken bir gece göz yaşı efendimizin yüzüne damladı;"niçin ağlıyorsun ya Aişe ?" deyince validemiz;dolunaya bir de sana baktım senin yüzün ondan daha aydınlık dedi.Efendimiz de " bilmiyor musun ya Aişe ay nurunu benden almıştır." buyurdu.Ben bu palaşıma yorum yazarken; dolunayı seyretmeye neden doyamadığımı şimdi anladım diyordum ki aynı anda radyoda hocamızın sohbetini dinliyordum;muazzam bir tevafuk oldu hocamız sohbetinde aynı anda şöyle diyordu"Ay ve Güneş nurunu RASULULLAH'tan almıştır yaaa biliyorsun değil mi? Yaa yaa yaa " nerdeyse heyecandan dilim tutuldu. Yorum sizin....

Yazan : ERCAN EREN |Tarih : 15.12.2011
bugün sabahbir kardeşimiz cüppeli hocamı hapisten çıkartmışlar dedi tabi doğal olarak orada bulunan kardeşler olarak sevindik daha sonra içime doğdu dedi İNŞAALLAH hocam dua ediyoruz size ;sizde bizlere dua buyurun İNŞAALLAH

Yazan : Erbay kaya |Tarih : 15.12.2011
Kimsenin gunahi sevabi beni ilgilendirmez ben apaçik gördügüm şey e şahitlik ederim ki o da sayin hocam net ve keskin bir vaiz idi ve sadece ayet ve hadis ile doğruyu konuşurdu.

Yazan : Aykut Danışmaz |Tarih : 15.12.2011
biz ALLAH için inanıyoruz hocamız her yerde her zaman hakkı söylemiştir şahitiz hocamız kuran ayetleri hadisi şeriften iman dan başka bir şey konuşmazdı bunu çekemeyenler belli yahudi köpekleri ve onların yandaşlarıdır ALLAH cc hepsinin yapmış olduğu bu iğrenç iftira yuzunden belelarını verecektır . birde şöyle bir durum daha var bu ülkede zina yapmak ne zaman suç oldu bazı ülke yönetmek isteyen parti başkanınında kaseti çıktı ortaya neden ceza evine atılmadıda bu mubarek insan yapmadı halde foto montajlarla basit suçlamalarla ceza evine atılıyor yalan oldugu burdan belli işte. daha fazla açıklamaya gerek yok pis yahudi köpekleri bu müslüman millete hakkı söyleyeni karalayıp düşman edemezsiniz buna gücünüz yetmez o mubareğe rabbi yeter ALLAHU TEALA YAR VE YARDIMCIN OLSUN HOCAM AMİN

Yazan : Mahbup Akyüz |Tarih : 14.12.2011
sana tüm kalbimle inanıyorum, ayrıca şüphenin bir zerresi bile kalbimde yer almadı, almayacak. dualarımızdasın hocam, Rabbim dereceni yükseltsin..asıl sen bize dua et...

Yazan : recep özbayrak |Tarih : 14.12.2011
Hocam fakir başka bir tasavvufi meşrebe mensup birisiyim..sizin ehli sünnete uygun sohbetlerinizi dinliyor ve faydalanıyorduk.hiç tereddütsüz sizin bu konularda masum olduğunuza inanıyoruz..bu büyük bir iftiradır, Cenabı hak bu tuzağı size kuranların kendi başlarına geçirsin inşallah..Allah cc. yar ve yardımcınız olsun..dualarımız sizinle inşallah...

Yazan : ayhan dogan |Tarih : 14.12.2011
sana inanıyoruz hocam sen müsterih ol şu anda mazlumsun duan kabuldür duanda bizide unutma

Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *
Güvenlik No: *
Facebook Paylas

Benzer Videolar